Broušené sklo Ivy Radulayové

„Musíme ctít vodu, vnímat ji

s láskou a vděčností a dostane

se nám pozitivních vibrací a

pozitivní změny.

Pak se změní voda, změníte se

vy, změním se já.

Protože vy i já jsme voda."    

                         Massaru Emoto

 

        Začátkem roku 2013 jsem dostala od mých průvodců- učitelů myšlenku, abych začala brousit sklo. Tak, jak maluji léčivé kanály a vyrábím pyramidy, měla bych toto přenést na sklo.

      Bylo mi ukázáno, že voda přijímá informaci, a to i tu, která se nachází v její blízkosti. Pokud se na sklenici nachází jakýkoliv nápis, jakýkoliv obraz, je to energie, kterou voda po určité době přijímá. Přijímá jejich energii - vibraci, kterou nám dál předává v okamžiku, když ji vypijeme.  Jedná se o colorterapii a terapii vodou. Proto jsem to začala zkoušet a zjistila jsem, že to funguje...

     Voda -  vnímáme ji jako samozřejmost a ne vždy ji vědomě doceňujeme.  Pijeme ji bezmyšlenkovitě. Výzkumy prokázaly, že je nositelkou informací a energie. Kvalita vody se zlepšuje či zhoršuje v závislosti na informacích, které přijímá. Z tohoto důvodu i na lidi působí informace vody, kterou přijímají, neboť 70 % těla dospělého člověka tvoří voda. Změní-li se voda, změníme se všichni. Protože jsme voda. Můžeme ji harmonizovat frekvencemi různých barev a použít ji k léčení či aktivaci různých energií v těle, pomocí obrázků či nápisů na sklenici, ze které vodu pijeme.

    Takže nově nyní, krom jiných věcí, ručně brousím sklo s energetickými obrazy. Ukázky mé práce najdete níže.  Více v e-shopu.

 

UKÁZKY NĚKTERÝCH MÝCH VÝROBKŮ

Čakrové sklenice

Polarizace vody za využití barevných sklenic:

Naplňte barevnou sklenici vodou a nechejte ji v ní stát cca 1/2h. Voda přijme frekvenci - vibraci barvy sklenice. Po jejím vypití působí voda léčivě na jednotlivé čakry a orgány, které čakry ovlivňují. Působí na mentální, emocionální energetické i fyzické úrovni. Energetický obraz na sklenici tuto vibraci ještě více posiluje.

 

 Harmonizace pomocí energetických obrazů či nápisů:

Energetické obrázky na sklenicích působí jako energetický aktivátor a vysílač dané frekvence. Jejich vyzařující energie působí harmonicky na všech úrovních. Použití je stejné jako u barevných sklenic. Naplňte sklenici s energetickým obrázkem vodou a nechejte ji v ní stát cca 1/2h. Voda přijme frekvenci- vibraci obrazu sklenice. Poté vypijte. Informace ve vodě obsažené působí na mentální, emocionální energetické i fyzické úrovni.

 

 

 

 

  

 

 

 

Všechny výrobky lze objednat v e-shopu.