Pyramidy

"Slovo PYRAMIDA pochází ze slova PIR = OHEŇ. Označuje tak symbolicky Jediný Božský Plamen Života všech stvoření. Slovo AMID znamená prostředek. Slovo pyramida lze tedy volně přeložit jako zařízení s ohněm uprostřed.

     Energie pyramidy synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím, harmonizuje tělo, odbourává stres, léčí či usnadňuje učení. Mé energetické obrázky v ní malované velmi umocňují její energii. Jsou to obrázky vytvořené automatickou kresbou, a jsou nabity silnými energiemi, které působí na různých úrovních. Každý obrázek obsahuje speciální složení barev – energií, které nejsme sice schopni postřehnout, ale jsme schopni je vnímat, cítit a hlavně přijímat.

     Cílem pyramidy je nastolení rovnováhy daného problému či disharmonie, aby se člověk cítil uvolněně a harmonicky. Působí na problémy psychosomatického původu. Harmonizuje a léčí celé tělo najednou. Nejdříve si najde a začne léčit energeticky oslabená či zablokovaná místa v těle, tedy orgány, které jsou oslabeny nemocí, nedoléčená zranění po úrazech či operacích, apod.  Jejím působením v těchto místech můžeme cítit teplo, jemné brnění, ale i bolest, která může být i silnější, protože zde probíhá samoléčebný proces. Tato místa se zprůchodňují, nepříjemné pocity tím pádem ustupují a energie může lépe procházet po energetických drahách.

     Stává se, že u člověka s nějakým akutním onemocněním se nejdříve začne léčit jiná část těla, kde je onemocnění vážnějšího charakteru, o kterém ale zatím třeba nevěděl. Tělo v pyramidě samo nejlépe pozná, kde je nejlepší začít a jak pokračovat podle důležitosti.

     Během léčení, ale i po něm může dojít k přechodnému zhoršení stavu, a to z toho důvodu, že nízkovibrační energie, která se v těle nacházela, byla nahrazena vysokovibrační energií, na kterou si tělo musí zvyknout. To se ale zase zlepší, jakmile si tělo na novou energii zvykne. Po terapii pak může dojít i k detoxikaci organismu, což je: častější močení, tlak v oblasti korunní čakry, pocit únavy, rýma, ve výjimečných případech i průjem nebo horečka. K tomu může, ale nemusí dojít. Záleží na tom, k jak velkému léčení došlo. Dle mých zkušeností ale k těmto příznakům dochází zřídka.

     Pyramida nenahrazuje lékařskou péči jako takovou, i když velmi dobře působí na náš organismus. K celkovému vyléčení je vždy velmi důležité pochopit, proč k nám choroba přišla, co nám chce sdělit, protože nemoc je pouze důsledkem našeho špatného jednání k sobě samým. Dojde-li k pochopení a správnému zpracování příčiny nemoci či problému, pak odchází důsledek = nemoc. O psychických příčinách nemocí si můžete podrobněji přečíst v sekci články. K dobrému pochopení příčiny taky může přispět regresní terapie.

     Pyramidy rovněž velmi dobře čistí i prostor, kde se nachází. Lze ji zavěsit do prostoru, můžeme pod ní sedět nebo ležet. Můžeme ji zavěsit i nad postel, ale je nutné počítat s tím, že první tři až čtyři dny může být spánek trhaný, vzhledem k energiím, které z pyramidy plynou. Pak by se vše mělo ustálit. Rovněž lze pyramidy postavit na stůl, polici apod. Záleží na typu pyramidy.

    Svou pyramidu bychom si měli vybrat intuitivně, aby její energie odpovídala naší potřebě. Ta,která nás zaujme, "přitáhne" si náš pohled, je ta pravá a má v sobě přesně tu energii, kterou právě potřebujeme. Vyrábím a maluji také pyramidy na míru, dle data narození  klienta.

    Pyramidu mohu zaslat i poštou na dobírku, k tomu je však připočtena cena poštovného.

 

Ukázky již vyrobených pyramid:

 

Léčivé pyramidy závěsné- délka strany základy = 31cm, cena = 800,-Kč

 

         
           

         
               
           

 

 

Léčivé pyramidy- délka strany základy = 22 cm, cena = 600,-Kč 

 

       
                 
       
                 
                 

 

Léčivé pyramidy- délka strany základy = 12 cm, cena = 200,-Kč